Ürün Grupları
Masa/Sandalye
Mutfak Araç Gereçleri
Aksesuar
YÜKSELTİCİ
Anne Sütü ve Emzirme
Anne Bakım Ürünleri
Bebek Bakımı ve Banyo
Bebek Bezleri
Aile Sağlığı ve Bakımı
Bebek Arabaları, Pusetler
Bebek Giyim
Emzik, Biberon, Bardak, Önlük
Güneş Ürünleri ve Sivrisinek Kovucular
Hamile İç-Dış Giyim
Mama Sandalyeleri
Mamalar ve Çaylar
Oto Koltukları - Ana Kucağı
Oyun Parkı - Yatak - Beşik
Oyuncaklar
Telsizler ve Güvenlik
Sterilizatörler, Buhar Makineleri, Ateş Ölçerler
Yürüteç ve Hoppala
Eğitici Kitaplar
Ana Sayfa Anne Sütü ve Emzirme Göğüs Pompaları Avent Isis Göğüs Pompası Manuel Via Kaplı

Avent Isis Göğüs Pompası Manuel Via Kaplı

Resmi Büyüt
 
 

Avent Isis Göğüs Pompası Manuel Via Kaplı

 
Marka Adı AVENT
Satış Fiyatı :

210,93 TL

 
 
 

Stok Durumu

Tükendi  Stoğa Girdiğinde Haber Ver.

 
 
 
  • Ürün Bilgisi
  • Yorumlar (0)

Ürün Detayları

Avent Isis Göğüs Pompası Manuel Via Kaplı
Avent Isis Göğüs Pompası Manuel Via Kaplı

Özellikleri:

VIA , dünyanın ilk hem çok kullanımlı hem de kullan-at süt/gıda saklama kapları sistemidir. Sütünüzü buzdolabı veya dondurucuda saklamak için ISIS Göğüs Pompalarını ve adaptör kullanarak doğrudan VIA kaplara sağın. Bebeğinizi VIA Beslenme Adaptörü ve Airflex Biberon Emziği yardımı ile doğrudan kaptan besleyin. Bu şekilde, emzirmek için yanında olamasanız da bebeğiniz anne sütünün faydalarından yararlanabilir.
ISIS Manuel Göğüs Pompası motor veya pillere ihtiyaç duymadan hızlı, nazik ve sessiz bir şekilde çalışır. Klinik deneylerde, rakip hastane elektrikli ve pilli pompaları kadar etkili olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış ve anneler tarafından kullanım kolaylığı, sağma miktarı ve rahatlığı açısından diğerlerinden daha fazla tercih edildiği görülmüştür. Bunun sırrı, birlikte çalışarak bebeğinizin anne göğsünü emişini doğala en uygun olarak sağlayan taç yaprağı şeklindeki benzersiz patentli silikon masaj başlığı ve silikon diyaframın birleşimidir. Pompanın huni kısmında yumuşak silikon başlığın beş yaprakçık bölümü vardır Siz pompaladıkça yaprakçıklar içeri ve dışarı hareket ederek göğüs ucunun etrafındaki koyu renkli bölge olan areolaya nazikçe masaj yapar. Bu da göğüse süt gelmesi refleksini acısız ve doğal olarak harekete geçirir. Silikon diyafram %100 güvenilir bir çekiş sağlar ve sütü göğüsten çekecek bir vakum etkisi yaratır. Çekiş pompanın sapında parmak uçlarınızla oluşturduğunuz hafif basınçla kontrol edilir ve böylece çekiş gücünü kendi rahatlığınıza göre ayarlayabilirsiniz. Sonuç Tüm diğer pompalardan daha doğal ve hızlı şekilde daha fazla süt. Ve öylesine naziktir ki, ISIS şiş veya çatlak göğüs ucu gibi sık görülen ilk günler sorunlarının da üstesinden gelmenize yardım eder.

Paket İçeriği; 1 ISIS Göğüs Pompası 5 Steril paketlenmiş VIA Kap (180 ml) 5 VIA Kapak 2 VIA Adaptör 2 Ekstra Yumuşak Yavaş Akış Biberon Emziği 2 Steril Emzik Seyahat Paketi

Kullanıma uygun dönem: Doktorunuz ve ya emzirme danışmanınız tarafından başka türlü tavsiye edilmediği takdirde süt miktarınız ve emzirme zaman düzeniniz iyice yerleşene kadar bekleyin, bu normal olarak doğumdan en az 3-4 hafta sonradır.

Temizlenme:
Bulaşık makinesinde yıkanabilir, steril edilebilir

Ürün Yorumları

Yorum Kaydı Bulunamadı

 Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı! Ürüne ilk yorumu yazmak için tıklayınız. Bu ürüne yorum yazmak için tıklayınız.