Ürün Grupları
Masa/Sandalye
Mutfak Araç Gereçleri
Aksesuar
YÜKSELTİCİ
Anne Sütü ve Emzirme
Anne Bakım Ürünleri
Bebek Bakımı ve Banyo
Bebek Bezleri
Aile Sağlığı ve Bakımı
Bebek Arabaları, Pusetler
Bebek Giyim
Emzik, Biberon, Bardak, Önlük
Güneş Ürünleri ve Sivrisinek Kovucular
Hamile İç-Dış Giyim
Mama Sandalyeleri
Mamalar ve Çaylar
Oto Koltukları - Ana Kucağı
Oyun Parkı - Yatak - Beşik
Oyuncaklar
Telsizler ve Güvenlik
Sterilizatörler, Buhar Makineleri, Ateş Ölçerler
Yürüteç ve Hoppala
Eğitici Kitaplar
Ana Sayfa Oyuncaklar Dişlik - Çıngırak Bondigo Arkadaşım Toparlak Hipopotan

Bondigo Arkadaşım Toparlak Hipopotan

Resmi Büyüt
 
 

Bondigo Arkadaşım Toparlak Hipopotan

 
Marka Adı Bondigo
Satış Fiyatı :

22,00 TL

 
 
 

Stok Durumu

Tükendi  Stoğa Girdiğinde Haber Ver.

 
 
 
 • Ürün Bilgisi
 • Yorumlar (0)

Ürün Detayları

Bondigo Arkadaşım Toparlak Hipopotan
 • Yaş : 0+ Yaş
 • Motor hareket gelişimi, duyuların gelişimi, fiziksel gelişim, sosyal gelişim açısından bebeğiniz için faydalıdır
 • Eğlenceli çıngırak-karnına basınca ses çıkarır-yumuşak ve güvenli

  Motor Hareket Gelişimi
 • Çocuğunuzla birlikte yapabileceğiniz ve onun hassas ve kaba motor hareket gelişimini destekleyecek birçok aktivite vardır. Çoğu insan, bu hareketlerin bir çocuğu nasıl etkileyeceğinin farkına varmaz. Hassas ve kaba motor hareket gelişimi, onun hem eğitsel hem de fiziksel alanda daha iyi performans göstermesine yol açar. Hassas motor hareket becerisi, yazma ya da ellerle küçük nesneleri hareket ettirme gibi alanlarda gelişmeye yol açan becerilerdir. Kaba motor hareket ise koşmak, zıplamak, hoplamak gibi denge ve koordinasyon gerektiren becerileridir.

  Duyuların gelişimi
 • Duyuların gelişimi; beş duyu organının gelişimini işaret eder. Yeni doğmuş bebeğinizin duyularının gelişimi konusunda bilinçli olmanız, onunla karşılıklı iletişiminizde etkili olacaktır. Duyu gelişimlerini desteklemek, yaklaşık bir milyar birbirinden bağımsız beyin hücresine sahip olan yenidoğanlar açısından çok büyük önem taşır. Yeni doğmuş bebeğinizin duyularını canlandırmak, onların bu hücreler arasında sağlam bağlantılar kurmalarına sebep olur ve hücrelerinin kullanılmadan yok olmasını engeller.

  Sosyal gelişim
 • Sosyal gelişim; diğer insanlarla birlikte yaşamayı ve onlarla etkileşimde bulunmayı içeren davranışların gelişimidir. Çocuğun sosyal gelişiminde, en küçük sosyal grup olan aile çok etkilidir. Aile; kendi içindeki iletişiminin yanı sıra, çocuğun arkadaş edinmesine önayak olarak, onun bencillikten uzak ve paylaşımcı bir kişilikle büyümesine yardımcı olabilir.


  Ürün Hakkında Genel
 • Bondigo, Fransa’da kurulduğundan bu yana, eğlendirirken eğitme anlayışı çerçevesinde yenilikçi oyuncaklar sunar
 • Ürünlerinde Fransız estetik anlayışı ve teknolojisini birleştiren Bondigo, ebeveynlerin her geçen gün değişen ihtiyaçları doğrultusunda devamlı bir şekilde gelişmekte ve bu gelişimi ürünlerine yansıtmaktadır. çocukların fiziksel, sosyal ve zihinsel gelişimlerini destekleyen ve yeteneklerini ortaya çıkarıp geliştiren oyuncaklar sunar ürünler; motor hareket gelişimi, fiziksel gelişim, duyuların gelişimi, el-göz koordinasyonu, analitik düşünme, sosyal gelişim ve yaratıcılık olarak belirlenen 7 temel gelişim alanında bebek ve çocukların gelişimine katkı sağlar her oyuncak için ayrı ayrı yapılan titiz bir pedogojik çalışmanın uygulamasıdır
 • Çocukların inatçı ya da uyumsuz hareketler sergiledikleri sağlık ve güvenlik konularında anne babalara yardımcı olmaktadır. çocukların yaşamsal becerilerini geliştirerek, mümkün olan en iyi şekilde bir başlangıç yapmalarına yol açar yaratıcı ürünler içlerindeki potansiyeli dışarıya çıkartmalarına yardım etmek üzere tasarlanmıştır.
 • Bondigo Çocuk Gelişim Rehberi, anne babalara, uygun bir sistemle, oyuncağın uygun olduğu yaşı ve çocuğa hangi gelişim alanında katkı sağlayacağını gösterir. Anne ve babalara maksimum düzeyde yarar ve kolaylık sağlaması amacıyla bu Rehber, tüm Bondigo ürün ambalajlarında bulunmaktadır.
 • Avrupa kalite standartları olan EN71-1, EN71-2, EN71-3 ve EN62115 standartlarını karşılamaktadır. Çocukların, onlarla oynadığı gibi test edilmektedir. Merdivenden aşağı yuvarlayarak, dürterek, atarak, vurarak, hatta üstlerinde zıplayarak…

Ürün Yorumları

Yorum Kaydı Bulunamadı

 Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı! Ürüne ilk yorumu yazmak için tıklayınız. Bu ürüne yorum yazmak için tıklayınız.