OkBaby

OkBaby Yatak Koruma Bariyeri

  • OK38940000
  • TÜKENDİ

1.156,69
1.364,90
OkBaby Yatak Koruma Bariyeri
 
Hitap Ettiği Yaş Aralığı: 18 ay+
Çocukların uyurken yataktan düşmesini engellemek amacıyla üretilmiştir ve pek çok yatağa uygundur. 

Ürün Özellikleri:

Kurması ve toplaması son derece kolay
Çocuğunuza erişiminizi kolaylaştırmak  için açılır kapanır bariyer
Bariyerin kazayla açılmasını engelleyen emniyet kilidi
Görünebilirlik sağlayan şeffaf kumaş
190-210 cm arasındaki yataklar için uygundur
Bu yatak koruma bariyeri taşıma çantası ile ayrıca tatillerde veya evden uzakta olduğunuzda kullanmak için idealdir.
 
Ebatları: Boy 140 cm x Yükseklik 43 cm

Temizlik ve Bakım: OKBaby Yatak Koruma Bariyerinin çıkartılabilir kumaşı yıkanmaya elverişlidir.
 

OKBaby Yatak Kenar Koruyucu

Çocukların uyku esnasında yataktan düşerek yaralanmasına engel olmak için özel olarak üretilen OKBaby yatak koruma bariyeri farklı yatak modellerinde kullanıma uygundur. 18 ay ve daha büyük çocukların kendi yataklarında güvenli bir şekilde uyumasını sağlayan OKBaby yatak korumalığı çok kolay ve hızlı bir şekilde kurulup toplanabilmektedir. Anne ve babaların çocuklarına erişimini kolaylaştırmak amacı ile açılıp kapanma özelliğine sahip olan yatak kenar koruyucu emniyet kilidi sayesinde bariyerin kazayla açılmasına engel olur. Boyutları 190 cm  ile 210 cm arasındaki birçok farklı yatak modelinde kullanılabilen OKBaby bebek yatak koruyucu şeffaf bir kumaştan üretilmiştir. 140 cm boy ve 43 cm yüksekliği bulunan bebek yatak bariyeri taşıma çantası ile ev dışında ve tatillerde de kullanmak için uygundur. Çıkartılabilir bir kumaştan üretilen yatak koruyucu bariyer yıkanmaya elverişlidir.

 

Yatak Bariyeri Nedir?

Anne ve babalar için en önemli şeylerden bir tanesi çocuklarının her zaman güvende olduğundan emin olmaktır. Çocukların anne yanı beşikten kendi yataklarına geçiş süreci oldukça zorlu bir dönemdir ve bu süreçte yaşanabilecek sakatlık ve yaralanmaların önüne geçebilmek için yatak bariyeri kullanılmalıdır. Yatak korumalığı çocukların uyku sırasında istemsiz bir şekilde düşerek yaralanmasına izin vermeyen bebek güvenlik ürünleri arasında yer almaktadır.

 

Yatak Koruma Bariyeri Neden Kullanılır?

Yatak kenar koruyucu anne yanı beşikten çocukların kendi başına uyumaya başlayacakları yataklara geçiş sürecini kolaylaştırmak amacı ile kullanılmaktadır. Herhangi bir bebek yatak bariyeri bulunmadan uyumaya alışık olmayan ve etrafı tamamen kapalı bir yatakta uyuyan çocuklar standart bir yatağa geçiş sürecinde büyük sorunlar yaşayabilmektedir. Bu süreci çok daha hızlı ve kolay bir şekilde atlatabilmek için yatak koruyucu bariyer en güvenli üründür. Bebek yatak koruyucu ürünlerinin kullanım şekilleri benzerlik göstermektedir. Çocuk yatağının açık kalan tarafına monte edilerek kullanılan yatak koruma bariyeri sağlıklı bir gelişim süreci için ihtiyaç duyulan bebek güvenlik ürünüdür.

 

Yatak Koruyucu Bariyer Nasıl Seçilir?

Yatak bariyeri alırken dikkat edilmesi gereken bazı önemler noktalar bulunmaktadır. Tüm ürünlerin kurulum ve kullanım yöntemleri benzer olsa da yatak yan koruma modelinin yatak ile uyumlu olduğundan emin olmak gerekmektedir. Birçok farklı yatak bariyeri modeli bulunmasına rağmen bebek sağlığı ve hijyen açısından bariyer üzerindeki kumaşın çıkabiliyor olması önemlidir. OKBaby yatak koruma bariyeri gibi çıkarılabilen kumaşlar kullanılarak üretilen bariyerler yıkanabilir özellikte oldukları için çok daha sağlıklıdır. Kumaşı çıkmayan ürünlerde ise bariyerin silinebilir olması hijyenik bir ortam hazırlanmasını kolaylaştırmaktadır. Açılıp kapanma özelliği bulunan yatak korumalığı anne ve babaların zorlanmadan çocuklarına ulaşabilmesini sağlamaktadır. Bariyer seçimi yaparken kullanılan kumaşın şeffaf olması çocukların yatak içinde de gözlemlenebilmesi açısından önem taşımaktadır. Bebek yatak koruma satın alırken öne çıkan en önemli özelliklerden bir tanesi de emniyet kilidi özelliğidir. Korumasız bir yatakta uyumaya alışmaya çalışan çocukların istemsiz olarak bariyeri açması sonucunda ciddi yaralanma ve sakatlanmalar yaşanabilmektedir. Emniyet kilidi bulunan bebek yatak koruma ürünleri ile bu risk ortadan kaldırılabilir.

 

Yatak Bariyeri Kurulumu

Birçok yatak koruma bariyeri modeli olmasına rağmen kurulum ve kullanım şekilleri benzerlik göstermektedir. Ambalaj üzerinde yer alan montaj kılavuzundaki adımlar takip edilerek bariyerler kolay ve pratik bir şekilde hızlıca kurulabilmektedir. Yatak koruyucu bariyer yatağa takıldıktan sonra sağlam olup olmadığının test edilmesi gerekmektedir. Bariyerlerin büyük bir bölümü hem içe hem de dışa doğru katlanabilmektedir. Özel bir kilitleme sistemine sahip olan bariyerler sadece anne ve babaların düğmelere basması ile açılıp kapanabilmektedir. Bazı yatak koruyucu bariyer modelleri bebek yatağına ek olarak çekyat, bazalı yatak ve ebeveyn yataklarında da kullanılabilmektedir. 

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 1.419,50 1.419,50
2 737,05 1.474,09
3 509,56 1.528,69
6 282,08 1.692,48
9 206,25 1.856,26
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 1.419,50 1.419,50
2 737,05 1.474,09
3 509,56 1.528,69
6 282,08 1.692,48
9 206,25 1.856,26

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.