Adım Adım Alışveriş

Elektronik alışveriş yapma adımları :

1. Sitemiz bayilerimize özel kapalı bir sistemdir. Ürün fiyatlarını sadece bayilerimiz görebilmekte ve satın alabilmektedir. 

2. Almak istediğiniz ürünleri belirledikten sonra "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize atabilirsiniz. Alışveriş sepetinin amacı, müşterinin seçer seçmez satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırarak kolaylık sağlamaktır.

3. Alışveriş Sepetinizde ürünle ilgili fiyat ve diğer bilgileri görebilir. Ayrıca, ürünlerin miktarlarını değiştirebilir, sepetinizden çıkarabilirsiniz. Ürün fiyatları ve tutar bilgilerine KDV dahildir. Ödemeyi hemen yapmak için SATIN AL tuşuna basın. Başka ürünler almak için ise ALIŞVERİŞE DEVAM tuşuna basın. Üye değilseniz YENİ ÜYE KAYIT FORMUNU doldurun. SEPETİM i tıklayıp yeniden SATIN AL tuşuna basın. Burada Teslimat adresini girmeniz gerekmektedir. (DİKKAT! İlçe bilgisini doğru girin)Bilgileri girip KAYDET tuşuna basın.

4. Sırayla... Teslimat adresini, Kargo Firmasını, ve ödeme şeklini seçip İLERLİ tuşuna basın. Sepetinizdeki ürünleri 3 farklı şekilde alabilirsiniz. Kredi kartı ile peşin ödeme , kredi kartı ile taksitli ödeme, Banka havalesi . Ödeme şeklini seçtikten sonra seçtiğiniz ödeme şekline göre detay ekranı gelmektedir. İstenilen verileri girdikten sonra "İLERİ" butonuna tıklayın.

5. SİPARİŞ ONAYI.... hediye notunuz veya Siparişle ilgili özel bir notunuz varsa, bunları belirtin. Son kontrolünüzü yapın. Bu aşamada Teslimat, Kargo veya Ödeme Bilgilerini kolayca değiştirebilirsiniz. Siparişi onayladığınız anda, bilgiler net üzerinden özel bir geçiş yoluyla ödemeyi yapan veya ödemeyi teslim alan bankaların bu işlemi onayladıkları veya reddettikleri network işleme mekanizmasına (SSL) ulaşır. Kredi kartı bilgileriniz geçerli ise siparişiniz kabul edilir. Aldığığınız ürünlerin ücreti banka yoluyla bize ulaşır. Sipariş olumlu bir şekilde tamamlandığı taktirde, müşteriye siparişiyle ilgili bilgilerin yer aldığı bir e-mail gönderilir. Satın alınan ürün, önceden anlaşılmış olan güvenilir bir kargo şirketi tarafından, siparişi teslim alacak kişiye kimlik gösterilmesi karşılığında teslim edilir.

6. Bu işlemler sonunda, sistem size otomatik olarak bir sipariş numarası verecektir ve sipariş izleme modülüne yönlendirecektir. Bu numara, daha sonra ödeme ve sipariş takip işlemlerinin gerçekleştirilmesi için mutlaka kaydedilmelidir.

7. Sipariş izleme modülü yardımıyla yaptığınız siparişlerin durumunu istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.

8. Ayrica haftanın 7 günü (216) 5459896 nolu telefondan Çağrı Merkezimizi arayarak siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.